Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

YEMEK GURU Yeni bir girişim

Bumerang Ödülleri Adayı
21 Ekim 2012
Satış – Sales Networking Toplantısı
9 Kasım 2012

YEMEK GURU Yeni bir girişim

Ümit ÜNKER ‘in yeni girişimi YemekGuru.com yemek tarifi sitelerinden çok farklı yeni nesil bir internet platformu. Mert SELVİLİ ile birlikte geliştirdikleri üyelik sistemine dayalı bu yeni nesil girişimin Beta sürümü yayınlandı, yeni yılda lansmanı planlanan yemekguru.com alışılmışın dışında fikirleri ile kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim yaşatacak.

Peki Kim bu Yemek Guru ?

Yemek Guru, insanların ellerinde o an için mevcut olan malzemelere en uygun yemek tarifini oluşturur. Web sitesine elinizdeki malzemeleri girersiniz ve tek bir tuşa basarak elinizdeki malzemelere özel BAY GURU size leziz ve muhteşem bir tarif çıkarır. Her hangi bir malzeme almak zorunda kalmadan o an sizin için sistem en uygun yemek tariflerini oluşturur. Türk ve Dünya Mutfakları, Diyet yemekleri seçeneklerinden hangisini seçerseniz size o tarifi çıkaracaktır. Eğer BAY GURU seçtiğiniz dünya mutfağında elinizdeki malzemelerle yapılabilecek bir tarif bulamazsa, size en uygun diğer tarif modellerini çıkarır.

YEMEK GURU’NUN SİZE SAĞLADIKLARI

Yemek yapma konusunda sıkıntı çeken, aktif internet ve cep telefonu kullanan, acil gelecek bir misafir için güzel bir yemek ve sunum yapmak isteyen kişilere yemekguru.com yemek kültürü sunar ve öğretir…

www.yemekguru.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!