Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

JCI DİYARBAKIR’DA YARATICI DRAMA İLE SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

YARATICI DRAMA İLE SATIŞ TEKNİKLERİ | KARTEM AKADEMİ
12 Temmuz 2014
DRAMA DESTEKLİ İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ
20 Ağustos 2014

JCI DİYARBAKIR’DA YARATICI DRAMA İLE SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Yaratici Drama ile Satis Teknikleri

Katkılarından dolayı,

Kahve Durağı Diyarbakır , Kısmet Oto , GreenPark Diyarbakir, Taner Balikçi (BLue House), British Time DiyarbakırTuristik Nefes BarBayram OğuzMahmut Kebir,  ITS Group Turkey ‘ e teşekkürler.

Eğitimin gerçekleştirilmesinde desteklerini esirgemeyen değerli Sponsorlara ve JCI Diyarbakır Başkanı sayın, Mustafa ŞEKERCİOĞLU’na teşekkürler.

1. EĞİTİMİN HEDEF KİTLESİ 

Kurumsal firmaların Satış organizasyonunda görev yapanlar, İşletme bölümü mezunları, satış alanında kariyer yapmak isteyenler ve mevcut işinde kendini geliştirerek satışta başarı elde etmek isteyen profesyoneller ile satış mesleğine ilgi duyan herkes bu eğitimin hedef kitlesini oluşturmaktadır.

2. EĞİTİM AMACI

Bu eğitimin amacı satış biliminin temel noktalarını, satın alma davranışlarının tanınmasını ve iknanın psikolojik yapısının analizini öğreterek sürdürülebilir başarı elde edilecek satış teknikleri konusunda bilgi vermek ve bu konuda uzman yetiştirmektir. Ayrıca Katılımcıların; herhangi bir kalem, kağıt olmadan, sunumlarla geçirilen bir gün olmadan tamamen yaratıcılıklarını kullanıp olaylara alışılmışın dışında bakarak onları çözme kabiliyeti kazanmalarına, kendilerini tanımalarına ve en temel, en önemli satış taktiklerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktır.

3. EĞİTİMİN KİŞİYE KAZANDIRACAKLARI

Katılımcıların öğrendiği teorik ve pratik bilgileri uygulamaya koymaya cesaret edebilecek düzeye gelmelerini ve işin uzmanı olarak daha kolay iş bulma ayrıcalığını kazandıracaktır.

4. EĞİTİMİN YÖNTEMİ

Eğitimler Drama destekli olarak gerçekleştirilir. Katılımcıların aktif olarak yer aldıkları şekilde işlenen dersler, kalıcı hafızaya atılarak uzun süreli hatırlanmasına ve alışkanlık edinilmesine sebep olur. Eğitimde sunum ve düz anlatım dışında 7 Farklı Drama Tekniği kullanılmaktadır. Bunlar;

·         Sıra dışı Anlatı,

·         Davranış Koridoru

·         Yönlendirme Halkası

·         Emprovizasyon

·         Harf Kümesi

·         4 Adım Tekniği

·         Oyunlaştırma

5. EĞİTİMİN SÜRESİ VE TARİHLERİ

Pazar saat 11.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

EĞİTMEN

Ümit ÜNKER
Satış Koçu & Eğitmen
TEDİ Eğitim ve Danışmanlık
Kurucu | Genel Müdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!