Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Tablet Seminerler’de Ümit ÜNKER’den ilk Hediye Seminer Uzmanlarımıza… Tüm Tablet Seminer Uzmanları ve Uzman olmak isteyenler davetli!

2 Yeni Kitabım Kasım ayı itibari ile tüm kitapçılarda…
25 Eylül 2013
emlak semineri ümit ünker
SATIŞ – SALES BUSINESS NETWORKING GRUBU 1. YILINI DOLDURDU…
2 Ekim 2013

Tablet Seminerler’de Ümit ÜNKER’den ilk Hediye Seminer Uzmanlarımıza… Tüm Tablet Seminer Uzmanları ve Uzman olmak isteyenler davetli!

Tablet Seminerler’de Ümit ÜNKER’den ilk Hediye Seminer Uzmanlarımıza… Tüm Tablet Seminer Uzmanları ve Uzman olmak isteyenler davetli!

Bio’sunu buradan okuyabileceğiniz, Sevgili Ümit Ünker  hepimize bir açılış hediyesi vermek istedi. Bunu Tablet Seminer Uzmanlarına özel yapmayı önerdi. Biz de çok memnun olduk.

Kendisine Teşekkür ederiz… Ve bunu kaçırmayın deriz!

Sevgili Ümit Ünker, derin tiyatro deneyimi ile de tanıdığımız en renkli, eğlenceli, keyifli profillerden biri ve konusunda müthiş bir semineri var.

HAPPY TABLETTING!”e başladığımız ilk günlerde böyle bir deneyimin hepimiz için harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz…

Katılmak isteyenler lütfen https://tabletseminerler.com‘dan üye olup,  [email protected] a mesaj atsınlar.

Ümit Ünker’in Hediye Tablet Semineri Hakkında lojistik bilgiler ve kendi cümleleriyle semineri hakkında açıklamalar:

Gün: 27 Eylül 2013, Cuma – 19:0022:00 arası.

Yer: Tablet Seminerler, Levent Ay Yıldız Binası, 3. Kat

Bu Eğitim; Uzman’ların eğitimlerini/seminerlerini karşı tarafa yani müşteriye satabilmek, kendilerini doğru ifade edebilmek ve farklı açılardan düşünebilme tekniklerini içermektedir.

İster uzman, ister öğrenci, ister bir anne kim olursa olsun bu eğitime katılabilir.DAHA ÖNCE BÖYLE BİR EĞİTİM ALMADINIZ EMİN OLABİLİRSİNİZ…

Herkesin ortak sorunu ‘’Kendini doğru ifade edememe ve topluluk önünde konuşamama’’. Bu nedenledir ki bir çok kişi kendini satamaz… Burada ki ‘’satmak’’ kendini doğru şekilde ifade edebilmek, duruşumuz, konuşmamız, dış görünüşümüz v.b. Kendinizi satamazsanız, hiçbir şey satamazsınız…

Bu eğitimin içeriğinde neler olacak?

+ Topluluk Önünde Konuşma

+ Kendini İfade Edebilme

+ Diksiyon & Artikülasyon

+ İknanın Psikolojisi

+ Drama Teknikleri ile Uygulama

Her katılımcı mutlaka sahneye çıkacak ve eğitime katılıyor olacak. Çünkü bu eğitim bire-bir uygulamalı, süper eğlenceli ve stresten bir an dahi olsa uzaklaşılabilecek özel tekniklerle donatılmış bir eğitim. Eğitim sonunda anlatılan tüm konuları kalıcı hafızanıza kodlayacak ve  hiçbir not tutmadan bir ömür boyu unutmadan uygulayabileceksiniz. Ne dersiniz? Eğlenmeye ve farklı tarzda bir eğitime hazır mısınız?

“Katılmak istiyorummmm!” diyenler lütfen [email protected]‘a mail göndersinler. Bekliyoruz…

HAPPY TABLETTING!

 

 

Umit UNKER

 

1 Comment

  1. Sebastian dedi ki:

    Hiya, I am really glad I have found this iormfoatinn. Today bloggers publish just about gossips and internet and this is actually irritating. A good web site with exciting content, that’s what I need. Thank you for keeping this web site, I’ll be visiting it. Do you do newsletters? Can’t find it.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!