Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

SATMEP EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

STRATEJİK SATIŞ PLANLAMASI VE İKNA EDİCİ İLETİŞİM SEMİNERİ
31 Mart 2015
4 ADIMDA SATIŞ EĞİTİMİ
16 Nisan 2015

SATMEP EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Bıraktığınız iz, size ait olmalı…

Uluslararası geçerliliği olan yepyeni bir eğitim metodolojisine hazır mısınız?

SATMEP Satış alanında Dünyada fark yaratan özel modeli ve eğitim modülleri ile müşterilerinizde parmak izinizi bırakacak yepyeni bir eğitim kurguladı. 

SATMEP Offline ve Online eğitim modellerini hibrit şekilde birleştirerek kendisine ait özel teknolojisi® ve sınıf içi eşsiz eğitimleri® ile fark yaratan yeni nesil bir eğitim modeline sahiptir.

SATMEP Satış Eğitimi, Danışmanlığı ve Ekip Yönetimi alanında hizmet veren yeni nesil bir oluşumdur.

Satış Ekibi Yönetim Planlaması Eğitimi, 4 Farklı Modülden oluşan, sürdürülebilir başarı odaklı hibrit bir eğitim metodolojisidir.

Sales Master programı ile SATMEP, Satış Yöneticileri için SATMEP PRO ve daha bir çok yeni eğitimleri ile Ulusal ve Uluslararası kurumsal firmaların dev satış organizasyonlarında fark yaratacak KPI modelli hibrit yepyeni bir oluşumdur.

SATMEP’in temel içerikleri ön hazırlık yapılmadan önce müşterilerine önerdiği özel başlıklardır. Dilerseniz önerdiğimiz içeriklerden sizler için en uygununu seçerek eğitimlerin modüllerinde anlatılmasını istediğiniz alanları belirleyebilirsiniz ya da SATMEP profesyonel ön hazırlık aşaması sonrası ihtiyacınıza en uygun olacak içerikleri belirleyerek sizlerin onayına sunar.

SATMEP standart içeriklerle müşterilerine eğitim sunmaz. Her müşterinin ihtiyacı farklıdır ve SATMEP farklılıkları yönetir. Konusunda uzman olan ekibimiz detaylı analizler sonrasında özel eğitimler tasarlar.

SATMEP yüz yüze eğitim ve çevrimiçi eğitimleri disiplinel bir metodolojide birleştirerek hibrit bir eğitim sunar. Yapılan araştırmalar bize gösteriyor ki öğrenilenlerin kalıcı hafızaya atılması ve bunun davranışa dönüşebilmesi için özel yöntemlerin yanı sıra planlanmış aralarda düzenli tekrarların yapılması şart. SATMEP  satış bilimini bu özel tekniklerde inceler ve eşsiz modeli ile satışlarınızı arttırmanızı sağlar.

Eğitimin parmak izi, Satmep…

 

Daha fazla bilgi için [email protected] mail adresine talebinizi iletebilirsiniz.

Kahvemiz her zaman sıcaktır, bekleriz…

 

Ümit ÜNKER

Yönetim Kurulu Başkanı –  Kurucu Ortak

www.satmep.com

 

KPI Odaklı Hibrit Eğitim

Satmep Metodolojisi

Satmep 4 Farklı Modül Metodolojisi

SATMEP Teşekkürler

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!