Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

11. Satış Zirvesi Ana Konuşmacı Ümit ÜNKER

Açık Hava Reklamları – Outdoor Medya
23 Ocak 2014
Yeni Servisimiz Turkcell Yemek Guru Yayında
19 Şubat 2014

11. Satış Zirvesi Ana Konuşmacı Ümit ÜNKER

11. SATIŞ ZİRVESİ

Satış, ister ürün ister hizmet üretsin, tüm şirketlerin gelir kaynağıdır. Bunun yanında şirketin kârını da belirleyen önemli bir etkendir. Bu nedenle satış ve satış gücü, şirketler açısından özel bir önem taşımaktadır. Satış süreci ve gücü iyi planlanmalı ve bir o kadar da iyi yönetilmelidir. Satış Zirvesi, şirketlerin bu kritik ihtiyaçlarını sorunsuz ve sürekli karşılamaları için onlara yol gösteren önemli bir platformdur.

Satış Zirvesi’nin amacı, katılımcılara müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını anlama, müşterilerle etkili iletişim kurma, satış ekiplerini etkin yönetme ve ikna gibi beceriler kazandırarak kârlı bir satış yönetimi sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, satışla ilgili engin bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyonlar ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.
Satış Zirvesi’nde Türkiye’nin önemli şirketlerinin genel müdür ve genel müdür yardımcıları, satış ve pazarlama yöneticileri, satış ve pazarlama alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve iş dünyasıyla ilgili önemli konular yer almaktadır.

Satış Zirvesi ile yeni satış teknikleri ve uygulamaları, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını anlama, etkili iletişim kurma, satış ekiplerini etkin yönetme ve ikna gibi önemli konularla ilgili bilgi ve beceriler kazanacaksınız. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

21-22 Mayıs 2014’de, 11.Satış Zirvesi’nde görüşmek dileğiyle…
İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.

Dr. Çağlar ÇOROĞLU
EDUPLUS Yönetim Kurulu Başkanı

edu_plus

 
 
Web : www.eduplus.com.tr
Telefon: +90 216 465 53 53 (pbx)
Faks: +90 216 465 53 51
E-Posta: [email protected]
Adres: Bağdat Caddesi No:405 Kat:2 Daire:3 Suadiye, Kadıköy / İstanbul
 
 ________________________________________________________________________________
 

Bu özel Zirvede ben de Ana Konuşmacı olarak ”Satışta %100 Performans, Ekip Ruhu ve Başarı için Koçluk Becerileri” konusuyla 21 – 22 Mayıs 2014 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de olacağım.

Sizleri de beklerim…

Ümit ÜNKER

Satış Koçu & Eğitmen

Ümit ÜNKER 11 Satis Zirvesi

11. Satış Zirvesi

2 Comments

  1. Barbaros T dedi ki:

    Keyifli ve verimli bir organizasyon olacagina suphem yok, konusmanizi izliyor olacagim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!