Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

1 Yorum

  • Yalan dünya bunlar. marketing dünyası zaten yalan üzerine kurulu ve sistemsel olarak çalışan köleler birbirini kandırmaktan başak birşey yapamıyorlar.Şimdi şu yukarıda verdiğiniz örneklere bakacak olursak;”Mutlaka renk uyumuna dikkat edilerek takım elbise giyilmeli – See more at: https://www.umitunker.com/blog/key-account-yonetimi-nasil-yapilir/#sthash.n8LoH7aV.dpuf…”, “Micro yönetim yaparak, müşterinizin kontak kişisi ya da karar verici kişisinin doğum gününü, tuttuğu takımı v.b. tüm özel günleri bilmeli – See more at: https://www.umitunker.com/blog/key-account-yonetimi-nasil-yapilir/#sthash.n8LoH7aV.dpuf…” bunlar işin hikayesi. Siz gerçekten kaliteli hizmet, ürün üretip bunu zamanında, yerinde ve uygun fiyata temin edebiliyormusunuz. yada tuzaklarla müşteriye, key accounta ittirmeye mi çalışıyorsunuz. Bu ssoruların cevabı işinizin sürdürülebilirliği, karlılığı ve uzun soluklu olarak sizinde çalıştığınız firmaya katkınıza yanıt verecektir. Çok basit oldu ama hayat basit gerçeklerin doğru zamanda doğru şekilde aanlaşılması ve algılanmasıdır. Bu da benden size…

Yorum Yaz