Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

SATIŞ ELÇİLERİ SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ BÜYÜYOR!

DEĞERLERİMİZ
18 Ağustos 2017
İLHAM VEREN KONUŞMALARIMIZ
29 Ağustos 2017

SATIŞ ELÇİLERİ SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ BÜYÜYOR!

TEDi Eğitim ve Danışmanlık’ın kurucusu Ümit ÜNKER tarafından başlatılan ve Türkiye’de ilk olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken “Satış Elçileri” projesi sosyal sorumluluk kapsamında Ağustos ayı itibariyle hayata geçti. Türkiye ve yurtdışı genelinde 1 hafta gibi kısa bir sürede 565 başvuru arasından büyük bir titizlikle seçilen 63 katılımcı, yurt içi ve yurt dışındaki proje kapsamında hem online hem de sınıf eğitimlerle desteklenip; eş zamanlı olarak sorumluluk bilincini pekiştirmek ve yaşam boyu gelişim ilkesine temas etmek adına verilen görevleri de başarıyla gerçekleştiriyor.

Bugün ülkemizin dört bir yanında ve Paris’te yüzlerce Elçi adaylarımız var. Amacımız, ülkemizde nitelikli ve yetkinlikleri gelişmiş kişilerin yetişmesi ve iş dünyasına katma değer sağlamaları için yaşam boyu eğitimi ulaşılabilir ve sürekli kılmaktır. İlki 6 aylık programı kapsamakla birlikte devam niteliği taşıyarak Aralık ayında ikinci ekip şeklinde başlıyor olacak bu program her 6 ayda bir satış elçileri mezunu verecek. Başvurular www.satiselcileri.com internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi programa kabul edilmiş elçilerin referansıyla da ekibe katılım sağlanabilecektir. Uluslararası geçerliliğe sahip eğitim içerikleri ile programı başarı ile tamamlayan elçiler TEDi Eğitim tarafından özel olarak hazırlanan eğitim içerikleri sonrasında yapılan sınavlardan 80 puan ve üzeri aldıklarında sertifika almaya hak kazanacaklardır.

6 Aylık Özel Eğitim Programımız;

 • Satış Yönetimi
 • Satış Kapama Taktikleri
 • İleri Satış Teknikleri
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi
 • Başarılı Satıcılar İçin Zaman Yönetimi
 • Stratejik Planlama
 • Öfke Ve Stres Kontrolü
 • Çatışma Yönetimi
 • Beden Dili ve İkna Stratejileri
 • İmaj Yönetimi
 • Diksiyon Ve Artikülasyon
 • Online Videolu Eğitimler
 • Online Sınavlar
 • Online Görevler
 • İş Başında Öğrenme Modeli

Gibi 15’den fazla eğitim ve sertifika alacak elçiler, kurumlar için DEĞER katan, satış bilimini öğrenerek uygulayan özel bir programdan geçmektedirler. Bugün bir çok kurumsal marka bizlere ulaşarak, elçilere iş imkanı vermek istediklerini söylemiş ve bir çok Elçi Türkiye’nin her noktasında değer kattıkları kurumlarda yerlerini almaya başlamışlardır.

Bizlere değer katıp imaj transferi sağlayabilmek adına sizlerle de iş birliği içerisinde olabilmek ümidiyle…

 

İyi çalışmalar

Ümit ÜNKER
Türkiye Elçiler Programı Kurucusu

www.umitunker.com

 

 

3 Comments

 1. Hakan dedi ki:

  Merhaba,
  Sizlerden ve bu projenizden çok yeni haberdar oldum. Bu projede yer almak için gerçekten çok heycanlıyım.

  Yardımcı olabilir misiniz.

  Saygılar.

 2. Nilay dedi ki:

  Merhaba,
  En dipteyken bir elçi aracilgi ile Tedi Egitim ile Yolum kesişti. Iyiki kesişti. Ben biliyorum ki Elçiler ve Elçi Adayları sosyal sorumluluk projesi benim karanligima bir aydınlık olacak değil, oldu bile. Daha güçlüyüm, içim de çığ gibi buyuyen merakli ve oldukçada heycanlı ogrenmeye aç bir birey yeniden baştan en baştan dünya’ya geliyor. Sayın Umit Hocam, Degerli Tedi çalışanları iyiki varsınız.. 8ekim için coktan gun sayiyorum bile..
  Saygılarımla

 3. Selma dedi ki:

  Doğru yerde doğru adımla işinin uzmanıyla başlamak , başarmanın yarısıdır.Geri kalan diğer yüzdelik ise çok çalışmak ve sebat etmekten geçiyor.Kendime verebileceğim en büyük yatırımı TEDi Eğitim ve kıymetlı hocam Ümit Ünker sayesinde vermiş oldum.Önce insan önce eğitim değerleriyle yola çıkan harika bir ekipte olmanın gururu pahabiçilmez.Verdiğiniz emek ve kaliteniz için sonsuz minnetle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!