Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Outdoor Reklam

Girişimcilik
21 Nisan 2017
BAŞARILI SATIŞIN İPUÇLARI I-BOOK
26 Mayıs 2017

Outdoor Reklam

Sokaklar ne kadar kalabalık değil mi ? Her gün milyonlarca kişi sokaklarda, işine gidiyor, yada bir seyahate…Toplu taşıma araçlarına biniyorlar ya da kendi arabalarına. Yürüyorlar ya da bir yorgunluk çayı içmek için oturuyorlar…

Peki bunca insan nereye bakıyor ?

Her geçen gün daha fazla insan sokaklarda vakit geçiriyor, bir yerden biryere gitmek için bile … Bu tükenmez döngü içinde yepyeni bir Medya Outdoor TV ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize zaman ve mekana bağlı kalmaksızın ulaşmanızı sağlıyor.Sizin için ve ulaşılabilir hedefleriniz için sokaklarda hareketli reklamlar oldukça önemli.

Ulaşılabilir tüm ana yollarda, sizin adınıza reklam süreçlerini yönetebiliriz. İstanbul ya da merkezi illerde 1 günde geçen kişi sayısı + reklamın görülme ve okunma sayısıdır. Sadece İstanbul – Beşiktaş meydanında 1 gün içinde 80. 000 ‘nin üzerinde insan geçiyor. Reklamın gün içinde ve 7/24 etkisi tartışılmayacak boyutta.

Bir outdoor TV’nin yayın süresi 24 saattir ve bir outdoor TV’de reklam verene tavsiye edilen süre ortalama 10 – 15 saniye arasındadır. Kısa ve sürekli tekrarlarla. Renkli ekran ve canlı görüntülerle insanların ilgisini toplayan outdoor TV hedef kitleye doğrudan erişim imkanı sağlar.

İster Sokaklar da, ister Metro istasyonlarında siz nereyi isterseniz. Orası sizin için bir reklam alanı olacak… Sınırların dışına çıkın, karlı ve hızlı geri dönüş alabileceğiniz en iyi tercih Outdoor Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!