Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Networking Kahve Molası

Ümit ÜNKER TEASER
1 Mart 2017
Dünya’nın En İyi Motivasyon Konuşması
5 Mart 2017

Networking Kahve Molası

SATIŞ – SALES grubu 629 değerli üyenin katılımı ile bugün 740 kişiye ulaşmıştır. SATIŞ – SALES grubunun yeni iş fırsatları yaratmak, Satış alanında yeni gelişmeleri paylaşmak ve katılımcılara farkındalık yaratmak amacıyla ilk Networking Toplantısını 7 Kasım 2012 Çarşamba akşamı saat 20.00 – 22.00 arasında Türkiye’nin en prestijli Plaza’sı olan İstanbul Maslak’taki Sun Plaza / Sun Plus Toplantı odasında yapacak.

Tüm değerli katılımcılar yeni kişileri tanımak, yeni ve önemli bir Network’e sahip olmak, daha geniş bir kitleye ulaşmak, kartvizitlerini paylaşmak ve yeni iş fırsatları yakalamak amacıyla Networking Kahve Toplantısına katılabilirler.

LÜTFEN TANIMADIĞINIZ KİŞİLERLE KONUŞUN…

Bu ilk toplantıda grubun yöneticilerinden olan Sayın Fatih ÖZEN Bey ‘’Digital Pazarlama & Satış’’ konusunda 15 dakikalık tablet bir konuşma yapacak.

Ayrıca yine grubun üyelerinden ve Sun Plus toplantı odalarının yöneticisi olan Sayın Sibel İPEKER ‘’Sun Plus Hakkında’’ 5 dakikalık genel bir bilgilendirme yapacaktır.

Ayrıca iş birliği içinde olunan ICT Türkiye Sales Professionals grubu ve Tüm Satış Profesyonelleri Platformu bu toplantıda olacaklar.

Toplantı boyunca 1 adet Çay yada Kahve ve Soğuk sandviç verilecektir.

Toplantı yeri bedeli ve içecek ücretleri dahil kişi başı : 15 TL’dir.

Farklı menu seçenekleri ile Sun plus Cafe’den istediğiniz yiyecek ve içecek hizmetinden de ayrıca yararlanılabilecek.

Türkiye’nin en kaliteli ve akıllı toplantı odalarına sahip olan Sun Plus toplantı merkezi tüm SATIŞ -SALES üyelerinin kullanımına iş ve kişisel toplantılarına açık olacaktır.

Bu güçlü ve yeni Network’e katılmak ister misiniz?

Sizleride bundan sonra her ayın ilk Çarşambası yapılacak Networking Kahve toplantısının açılışı olan ilk toplantıya bekliyoruz. Takvimlerinizi ayarlamayı unutmayın, bundan sonra her ayın ilk Çarşamba’sı Sun Plaza’dayız…

Networking Kahve Molası Etkinliği Detay Bilgi ve Katılım Linki; http://linkd.in/QPq8I6

[SATIŞ – SALES] Networking Kahve Molası @ Sun Plaza. Açılış & tanışma ve sohbet için tüm grup üyelerimiz davetlidir

Sevgi ve Saygılarımla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!