Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

16. SATIS-SALES & GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ | YENI IS CEVRELERI OLUSTURMA ETKINLIGI

İŞLETME ZİRVESİ
26 Nisan 2014
ÜNİVERSİTE SERTİFİKALI ”İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ”
6 Haziran 2014

16. SATIS-SALES & GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ | YENI IS CEVRELERI OLUSTURMA ETKINLIGI

16. sını düzenleyeceğimiz ve bugüne kadar 1000′den fazla kişinin katıldığı, 22 kişinin iş bulduğu ve 39 firmanın birbiriyle iş bağlantısı kurduğu SATIŞ – SALES Business Networking Etkinliğimiz 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü gerçekleşecek. 

Etkinliğimiz binlerce aktif üyesi bulunan Girişimciler Kulübü ile ortak şekilde düzenlenecek. Bu geniş Network’e dahil olmak ve yeni iş fırsatları yaratmak isterseniz sizleri 16. SATIŞ – SALES & GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ etkinliğine bekliyoruz.

Yine bu etkinliğimizi Türkiye’nin en prestijli Plazası kabul edilen, Maslak Sun Plaza – SunPlus Toplantı Merkezinde lüks ve kaliteli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Bu sezon Satış ve Pazarlama Eğitmenliği alanında 16 yılı aşkın tecrübesiyle Sayın Hakan Ömer GİDER bizlerle birlikte olacak ve ”İKNS Emeğin Pazarlanması” konusunda bizlere mini bir seminer verecektir. Sonrasında da katılımcıların birbirlerini tanıyacakları ve ilişki kuracakları serbest tanışma ve yeni çevreler yaratma etkinliği gerçekleşecektir.

Yeni iş olanakları, ortaklıklar, yepyeni bir çevre ve kendinizi tanıtabileceğiniz bu özel buluşmamıza sizleri de bekliyoruz.

KAYIT İÇİN HEMEN TIKLAYIN.

Program:

19:00 – 19:30 Fuaye alanında toplanma

19:30 – 20:30 ”İKNS Emeğin Pazarlanması”

Konuşmacı: Hakan Ömer GİDER | Satış & Pazarlama Eğitmeni, Satışçının Antrenman Notları, Satış Bir Çocuk Oyunudur, Nasıl Satış? Kitaplarının Yazarı. |

Web Sitesi: www.hakanomergider.com

Hakan Ömer GİDER Hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

20:30 – 22:00 Serbest Tanışma ve iş olanakları yaratma zamanı

***SunPlus Toplantı Merkezi giderleri için, Sun Plus yönetimine girişte kişi başı 30 TL + KDV ödeme yapılması gerekmektedir. 1 adet Çay ya da Kahve Sun Plus ikramıdır. Ödemelerinizi girişte ister Nakit, isterseniz de Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Katılımcılara etkinlik sonunda E-Katılım Belgesi verilecektir.

KAYIT İÇİN TIKLAYIN.

Hepinizi Bekleriz…

Sevgi ve Saygılarımızla

 

Ümit ÜNKER

SATIŞ – SALES Networking Kurucusu

Mail  : [email protected]

Web : www.umitunker.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!