Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanan kitap!

İstanbul Gazetesi
3 Ekim 2018
Bursahabermerkezi.Com
3 Ekim 2018

Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanan kitap!

Satış Eğitmeni ve Danışman Ümit Ünker, yeni kitabı ile dikkatleri üzerine çekti. Ünker, kitap okuma alışkanlıklarını değiştireceği iddiasıyla yola çıktığı ve “Artırılmış Gerçeklik” teknolojisini kullandığı yeni kitabında okuyucuya farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Şimdiye kadar verdiği seminerler ve eğitimlerle tanınan; TEDi Eğitim’in kurucusu Ümit Ünker, son kitabıyla dikkat çekti. Ünker;  kendine ait yazılımı, mobil uygulaması ve “Artırılmış Gerçeklik” prodüksiyonu ile kapağından iç görsellerine kadar baştan sona “Değer Odaklı Satış” kitabı ile okuma alışkanlığına yeni bir boyut getirmeyi hedefliyor.

İş dünyasının “Artırılmış Gerçeklik” teknolojisi ile hazırlanan kitabı;  okuyucunun akıllı cihazlar aracılığıyla sanal ortamı canlı, dinamik ve gerçek zamanlı olarak hissetmesini ve yaşamasını sağlıyor. Kitabin içindeki AR Teknolojisini (Artırılmış Gerçeklik) aynı anda 1 milyon kişi eş zamanlı olarak  deneyimleyebiliyor. 

Artırılmış Gerçeklik videoları sürekli güncellenen kitap, bu özelliği ile dinamikliğini korumaya devam ediyor. “Değer Odaklı Satış” içindeki sayfalara kişiselleştirilmiş reklam alabilme özelliğiyle de öne çıkıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!