Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Herşeyi kiralamak mı ? KiraGuru.com Kiralama işinin Guru’su.

Mutlu Bayramlar…
19 Ağustos 2012
kira guru- ümit ünker
KiraGuru.com’da Satış YAP(mak)
10 Ekim 2012

Herşeyi kiralamak mı ? KiraGuru.com Kiralama işinin Guru’su.

kira guru- ümit ünker

Guru nedir ? Herhangi bir konuda bu bir sanat dalı yada bir iş olabilir en üst derecede değerlendirilen, işin piri kabul edilen usta’ya verilen isimdir. Bir işletmenin işinde usta ve profesyonel olması, profesyonel ve kaliteli bir ekibe sahip olması, işini ciddiye alması ve yeni nesil iş fikirleri ile insanların hayatlarını kolaylaştırması sonucunda kendisine Guru ismini alması son derece doğrudur. Eğer işinizin üstadıysanız sizde bir Guru’sunuz demektir.

KiraGuru.com yeni nesil bir e-ticaret sitesi, Kurucularından biri olan ve Genel Müdür’lüğünü yapan Sayın Doğan RAZON The George Washington University – School of Business’da MBA yapmış genç, yetenekli, enerji dolu bir girişimci. Kendisi ile kısa süre önce tanıştık, ancak pozitif enerjisi ve işine olan bağlılığı beni son derece etkiledi.

Peki nedir KiraGuru? Ne işe yarar? Bize ne katar?

ABD’li elektronik ticaret devi Amazon.com ‘un geçen yıl aralık ayında Türkiye’nin en büyük online çiçek dükkânı Çiçeksepeti.com ‘a azınlık ortak olarak girmesi herkes tarafından çok konuşulmuş ve çok ses getirmişti. Çiçek Sepeti’nin kurucusu Emre Aydın Melek yatırımcı olarak yer aldığı KiraGuru.com ‘u hayata geçirenlerden ve ortakları arasında Türkiye’nin en ünlü pedagoglarından Prof. Dr. Norma RAZON ve eşi Selim RAZON da var. Bu yeni e-ticaret sitesi alanında Türkiye ‘nin en etkili ve profesyonel tek online kiralama sitesi.

KiraGuru.com paylaşımın en önemli aktör’lerinden. İnsanların birbirleri ile ihtiyaçları doğrultusunda paylaşımda bulunabildikleri ve bu paylaşımdan gelir elde edebildikleri yeni nesil bir platform. Üyelerinin her türlü ürünü ve/veya hizmeti kiralayabildikleri geniş kapsamlı ve güvenilir bir site. Eşya, taşıt, tekne, elbise, aksesuar, ekipman, eğitim gibi akla gelen her türlü emlak, ürün ve hizmeti kiralama fırsatı sunuyor. Artık satın alma devri bitti, insanlar kısa süreli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uzun süre kullanmayacakları ve atıl olarak kalacak şeyleri satın almak zorunda kalmayacaklar çünkü, aklınıza gelebilecek her türlü şeyin ihtiyacınıza uygun günlük, haftalık, aylık şekilde kiralayabileceğiniz ve ihtiyacınızı karşıladıktan sonrada teslim edebileceğiniz KiraGuru.com var.

Örneğin, bir tatile çıkacaksınız araç lazım, KiraGuru.com ‘dan aracınızı kiralayabilirsiniz. Gideceğiniz yerde otel fiyatları oldukça yüksek birde üstüne istediğiniz tarihte istediğiniz otelde yer yok KiraGuru.com ‘dan günlük, haftalık yada aylık uygun fiyatla ev kiralayabilirsiniz. Gideceğiniz yer Çeşme diyelim ve ev kiralamaya karar verdiniz KiraGuru.com ‘dan beğendiğiniz evi kiraladınız hem siz ihtiyacınızı uygun fiyatla karşılamış oldunuz hem de ev sahibi boş kalacak evini kiralayarak gelir elde etmiş oldu. İki tarafıda mutlu etmenin yolu KiraGuru.

Uzun süredir kiralamayı planladığınız bir şey mi var? Hala kiracı bulamadınız mı? Akşam önemli bir davet için giyebilecek gece elbiseniz mi yok? İşte KiraGuru.com ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Hemen üye olabilir ve karlı kazançlar sağlayabilirsiniz yada istediğiniz ne varsa dilediğinizce kiralayabilir paranızın önemli bir kısmının cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

KiraGuru.com Kiralama işinin Guru’su.

 

2 Comments

  1. Atilla Budur dedi ki:

    http://www.kiraguru.com hakikatten çok güzel bir site. Türkiye’de büyük bir açığı kapayacak.

  2. Süha Tüzün dedi ki:

    http://www.kiraguru.com/ sitesi gerçekten mükemmel bir site olmuş, ürünleri kiralama yapabilmemiz ve kiraya verebilmemiz,gerçekten çok başarılı bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!