Etkinlik Genel

YEMEK GURU Yeni bir girişim

Yazar: Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER ‘in yeni girişimi YemekGuru.com yemek tarifi sitelerinden çok farklı yeni nesil bir internet platformu. Mert SELVİLİ ile birlikte geliştirdikleri üyelik sistemine dayalı bu yeni nesil girişimin Beta sürümü yayınlandı, yeni yılda lansmanı planlanan yemekguru.com alışılmışın dışında fikirleri ile kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim yaşatacak.

Peki Kim bu Yemek Guru ?

Yemek Guru, insanların ellerinde o an için mevcut olan malzemelere en uygun yemek tarifini oluşturur. Web sitesine elinizdeki malzemeleri girersiniz ve tek bir tuşa basarak elinizdeki malzemelere özel BAY GURU size leziz ve muhteşem bir tarif çıkarır. Her hangi bir malzeme almak zorunda kalmadan o an sizin için sistem en uygun yemek tariflerini oluşturur. Türk ve Dünya Mutfakları, Diyet yemekleri seçeneklerinden hangisini seçerseniz size o tarifi çıkaracaktır. Eğer BAY GURU seçtiğiniz dünya mutfağında elinizdeki malzemelerle yapılabilecek bir tarif bulamazsa, size en uygun diğer tarif modellerini çıkarır.

YEMEK GURU’NUN SİZE SAĞLADIKLARI

Yemek yapma konusunda sıkıntı çeken, aktif internet ve cep telefonu kullanan, acil gelecek bir misafir için güzel bir yemek ve sunum yapmak isteyen kişilere yemekguru.com yemek kültürü sunar ve öğretir…

www.yemekguru.com

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz