Genel Satış

Tablet Seminerler’de Ümit ÜNKER’den ilk Hediye Seminer Uzmanlarımıza… Tüm Tablet Seminer Uzmanları ve Uzman olmak isteyenler davetli!

Yazar: Ümit ÜNKER

Tablet Seminerler’de Ümit ÜNKER’den ilk Hediye Seminer Uzmanlarımıza… Tüm Tablet Seminer Uzmanları ve Uzman olmak isteyenler davetli!

Bio’sunu buradan okuyabileceğiniz, Sevgili Ümit Ünker  hepimize bir açılış hediyesi vermek istedi. Bunu Tablet Seminer Uzmanlarına özel yapmayı önerdi. Biz de çok memnun olduk.

Kendisine Teşekkür ederiz… Ve bunu kaçırmayın deriz!

Sevgili Ümit Ünker, derin tiyatro deneyimi ile de tanıdığımız en renkli, eğlenceli, keyifli profillerden biri ve konusunda müthiş bir semineri var.

HAPPY TABLETTING!”e başladığımız ilk günlerde böyle bir deneyimin hepimiz için harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz…

Katılmak isteyenler lütfen https://tabletseminerler.com‘dan üye olup,  [email protected] a mesaj atsınlar.

Ümit Ünker’in Hediye Tablet Semineri Hakkında lojistik bilgiler ve kendi cümleleriyle semineri hakkında açıklamalar:

Gün: 27 Eylül 2013, Cuma – 19:0022:00 arası.

Yer: Tablet Seminerler, Levent Ay Yıldız Binası, 3. Kat

Bu Eğitim; Uzman’ların eğitimlerini/seminerlerini karşı tarafa yani müşteriye satabilmek, kendilerini doğru ifade edebilmek ve farklı açılardan düşünebilme tekniklerini içermektedir.

İster uzman, ister öğrenci, ister bir anne kim olursa olsun bu eğitime katılabilir.DAHA ÖNCE BÖYLE BİR EĞİTİM ALMADINIZ EMİN OLABİLİRSİNİZ…

Herkesin ortak sorunu ‘’Kendini doğru ifade edememe ve topluluk önünde konuşamama’’. Bu nedenledir ki bir çok kişi kendini satamaz… Burada ki ‘’satmak’’ kendini doğru şekilde ifade edebilmek, duruşumuz, konuşmamız, dış görünüşümüz v.b. Kendinizi satamazsanız, hiçbir şey satamazsınız…

Bu eğitimin içeriğinde neler olacak?

+ Topluluk Önünde Konuşma

+ Kendini İfade Edebilme

+ Diksiyon & Artikülasyon

+ İknanın Psikolojisi

+ Drama Teknikleri ile Uygulama

Her katılımcı mutlaka sahneye çıkacak ve eğitime katılıyor olacak. Çünkü bu eğitim bire-bir uygulamalı, süper eğlenceli ve stresten bir an dahi olsa uzaklaşılabilecek özel tekniklerle donatılmış bir eğitim. Eğitim sonunda anlatılan tüm konuları kalıcı hafızanıza kodlayacak ve  hiçbir not tutmadan bir ömür boyu unutmadan uygulayabileceksiniz. Ne dersiniz? Eğlenmeye ve farklı tarzda bir eğitime hazır mısınız?

“Katılmak istiyorummmm!” diyenler lütfen [email protected]‘a mail göndersinler. Bekliyoruz…

HAPPY TABLETTING!

 

 

Umit UNKER

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

1 Yorum

  • Hiya, I am really glad I have found this iormfoatinn. Today bloggers publish just about gossips and internet and this is actually irritating. A good web site with exciting content, that’s what I need. Thank you for keeping this web site, I’ll be visiting it. Do you do newsletters? Can’t find it.

Yorum Yaz