Genel Referanslar Satış Satış Stratejileri Yapabileceklerimiz

SATMEP EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Yazar: Ümit ÜNKER

Bıraktığınız iz, size ait olmalı…

Uluslararası geçerliliği olan yepyeni bir eğitim metodolojisine hazır mısınız?

SATMEP Satış alanında Dünyada fark yaratan özel modeli ve eğitim modülleri ile müşterilerinizde parmak izinizi bırakacak yepyeni bir eğitim kurguladı. 

SATMEP Offline ve Online eğitim modellerini hibrit şekilde birleştirerek kendisine ait özel teknolojisi® ve sınıf içi eşsiz eğitimleri® ile fark yaratan yeni nesil bir eğitim modeline sahiptir.

SATMEP Satış Eğitimi, Danışmanlığı ve Ekip Yönetimi alanında hizmet veren yeni nesil bir oluşumdur.

Satış Ekibi Yönetim Planlaması Eğitimi, 4 Farklı Modülden oluşan, sürdürülebilir başarı odaklı hibrit bir eğitim metodolojisidir.

Sales Master programı ile SATMEP, Satış Yöneticileri için SATMEP PRO ve daha bir çok yeni eğitimleri ile Ulusal ve Uluslararası kurumsal firmaların dev satış organizasyonlarında fark yaratacak KPI modelli hibrit yepyeni bir oluşumdur.

SATMEP’in temel içerikleri ön hazırlık yapılmadan önce müşterilerine önerdiği özel başlıklardır. Dilerseniz önerdiğimiz içeriklerden sizler için en uygununu seçerek eğitimlerin modüllerinde anlatılmasını istediğiniz alanları belirleyebilirsiniz ya da SATMEP profesyonel ön hazırlık aşaması sonrası ihtiyacınıza en uygun olacak içerikleri belirleyerek sizlerin onayına sunar.

SATMEP standart içeriklerle müşterilerine eğitim sunmaz. Her müşterinin ihtiyacı farklıdır ve SATMEP farklılıkları yönetir. Konusunda uzman olan ekibimiz detaylı analizler sonrasında özel eğitimler tasarlar.

SATMEP yüz yüze eğitim ve çevrimiçi eğitimleri disiplinel bir metodolojide birleştirerek hibrit bir eğitim sunar. Yapılan araştırmalar bize gösteriyor ki öğrenilenlerin kalıcı hafızaya atılması ve bunun davranışa dönüşebilmesi için özel yöntemlerin yanı sıra planlanmış aralarda düzenli tekrarların yapılması şart. SATMEP  satış bilimini bu özel tekniklerde inceler ve eşsiz modeli ile satışlarınızı arttırmanızı sağlar.

Eğitimin parmak izi, Satmep…

 

Daha fazla bilgi için [email protected] mail adresine talebinizi iletebilirsiniz.

Kahvemiz her zaman sıcaktır, bekleriz…

 

Ümit ÜNKER

Yönetim Kurulu Başkanı –  Kurucu Ortak

www.satmep.com

 

KPI Odaklı Hibrit Eğitim

Satmep Metodolojisi

Satmep 4 Farklı Modül Metodolojisi

SATMEP Teşekkürler

 

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER - Profesyonel Eğitmen & Danışman

Yeni Yüzyıl Üniversitesi ”İletişim Yönetimi Yüksek Lisansı” programında akademik öğrenimini tamamlamıştır. Ayrıca Özyeğin Üniversitesi ”Girişimcilik Yüksek Lisansı” programında da özel öğrencidir. Ümit ÜNKER Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak devam ettirmiştir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

”4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap” kitaplarının yazarıdır. Satış alanında ilk olan ''4 Adımda Satış’’ sesli kitabını yayınlamıştır ve binlerce telefonda sesli kitap uygulaması kullanılmaktadır. Teknolojiyi üst seviyede kullanan Ümit ÜNKER aynı zamanda birden fazla e-kitap yayınlamış 100.000 ‘den fazla okuma almıştır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Yayınladığı Akademik Makaleleri: (www.umitunker.com)

Kurumsal İletişimde Etik
Marka ve İmaj Tasarımı – Yeni Marka Yaratma Stratejileri
Sokak ve Cadde İsimlerinin Toplumsal Bellek Açısından İncelenmesi
Kültürlerarası İletişim ve Gösterge Bilim – Avrupa ve Amerika’da var olan Türkiye ve Türk Kültürü Oluşmasında Kitle İletişim Araçlarının Rolü
İkna Edici İletişim ve İknanın Psikolojisi
Siyasal İletişim Açısından Beden Dili Kullanımının Önemi
E-İş, E-Devlet, E-Etik Kitap incelemesi
Fuse Tea - Reklam Analizi
Biyopolitika Kitap İncelemesi

Kurucu Ortak olduğu SATMEP Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.‘de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.
Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Şirketiyle Ulusal ve Uluslararası kurumsal firmalara danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Turkcell Akademi Eğitmeni ve Turkcell İş Ortağıdır.

Türk Kızılayı, İstanbul Şube Başkanlığı Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesidir.

Resmi İnternet Televizyonu Ümit ÜNKER TV ‘nin kurucusudur ve Youtube İş Ortağıdır.

Hürriyet Yazar Kafe Yazarı ve Satış Stratejileri alanında Google Authorship yazarıdır.

Uzman TV, Mynet Vidobu, Youtube, Cevap TV gibi platformlarda 40 farklı konuda Satış eğitimleri vermiştir. Verdiği eğitimler 350.000 ‘den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Türkiye’nin ilk ve tek elindeki malzemeye göre kişiselleştirilebilir yapay zekaya sahip tarif arama sistemi olan, sosyal yemek platformu Yemek Guru ‘nun kurucusu ve Turkcell İş ortağı‘dır. Turkcell Yemek Guru servisi ile 2.4 Milyon üyesi bulunan ve 4 Milyondan fazla tarif sorgulaması yapılan yepyeni bir servisin kurucusudur.

Eğitim, Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri alanında Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir. Tablet Seminerler bünyesinde Uzman olarak Eğitimler, Seminerler vermektedir. SATIŞ – SALES Networking grubunun kurucusudur ve Networker’dır. İş ağı yaratma ve kişisel bağlantılar konusunda uzmandır.

TV 8 ”OYUN” isimli Oyunculuk programında 3. Haftanın Oyunculuk 1. cisi olmuştur.

15 yıl Tiyatro sanatıyla yakından ilgilenen Ümit ÜNKER, bu alanda Oyunculuk, Sahne Tasarımcılığı ve Yönetmenlik denemelerinde de bulunmuştur. En iyi yönetmen, En iyi Aktör ve En iyi Dekor tasarımı ödüllerine sahiptir.

Yorum Yaz