Etkinlik Genel

Networking Kahve Molası

Yazar: Ümit ÜNKER

SATIŞ – SALES grubu 629 değerli üyenin katılımı ile bugün 740 kişiye ulaşmıştır. SATIŞ – SALES grubunun yeni iş fırsatları yaratmak, Satış alanında yeni gelişmeleri paylaşmak ve katılımcılara farkındalık yaratmak amacıyla ilk Networking Toplantısını 7 Kasım 2012 Çarşamba akşamı saat 20.00 – 22.00 arasında Türkiye’nin en prestijli Plaza’sı olan İstanbul Maslak’taki Sun Plaza / Sun Plus Toplantı odasında yapacak.

Tüm değerli katılımcılar yeni kişileri tanımak, yeni ve önemli bir Network’e sahip olmak, daha geniş bir kitleye ulaşmak, kartvizitlerini paylaşmak ve yeni iş fırsatları yakalamak amacıyla Networking Kahve Toplantısına katılabilirler.

LÜTFEN TANIMADIĞINIZ KİŞİLERLE KONUŞUN…

Bu ilk toplantıda grubun yöneticilerinden olan Sayın Fatih ÖZEN Bey ‘’Digital Pazarlama & Satış’’ konusunda 15 dakikalık tablet bir konuşma yapacak.

Ayrıca yine grubun üyelerinden ve Sun Plus toplantı odalarının yöneticisi olan Sayın Sibel İPEKER ‘’Sun Plus Hakkında’’ 5 dakikalık genel bir bilgilendirme yapacaktır.

Ayrıca iş birliği içinde olunan ICT Türkiye Sales Professionals grubu ve Tüm Satış Profesyonelleri Platformu bu toplantıda olacaklar.

Toplantı boyunca 1 adet Çay yada Kahve ve Soğuk sandviç verilecektir.

Toplantı yeri bedeli ve içecek ücretleri dahil kişi başı : 15 TL’dir.

Farklı menu seçenekleri ile Sun plus Cafe’den istediğiniz yiyecek ve içecek hizmetinden de ayrıca yararlanılabilecek.

Türkiye’nin en kaliteli ve akıllı toplantı odalarına sahip olan Sun Plus toplantı merkezi tüm SATIŞ -SALES üyelerinin kullanımına iş ve kişisel toplantılarına açık olacaktır.

Bu güçlü ve yeni Network’e katılmak ister misiniz?

Sizleride bundan sonra her ayın ilk Çarşambası yapılacak Networking Kahve toplantısının açılışı olan ilk toplantıya bekliyoruz. Takvimlerinizi ayarlamayı unutmayın, bundan sonra her ayın ilk Çarşamba’sı Sun Plaza’dayız…

Networking Kahve Molası Etkinliği Detay Bilgi ve Katılım Linki; http://linkd.in/QPq8I6

[SATIŞ – SALES] Networking Kahve Molası @ Sun Plaza. Açılış & tanışma ve sohbet için tüm grup üyelerimiz davetlidir

Sevgi ve Saygılarımla

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz