Etkinlik Genel Satış Yapabileceklerimiz

16. SATIS-SALES & GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ | YENI IS CEVRELERI OLUSTURMA ETKINLIGI

Yazar: Ümit ÜNKER

16. sını düzenleyeceğimiz ve bugüne kadar 1000′den fazla kişinin katıldığı, 22 kişinin iş bulduğu ve 39 firmanın birbiriyle iş bağlantısı kurduğu SATIŞ – SALES Business Networking Etkinliğimiz 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü gerçekleşecek. 

Etkinliğimiz binlerce aktif üyesi bulunan Girişimciler Kulübü ile ortak şekilde düzenlenecek. Bu geniş Network’e dahil olmak ve yeni iş fırsatları yaratmak isterseniz sizleri 16. SATIŞ – SALES & GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ etkinliğine bekliyoruz.

Yine bu etkinliğimizi Türkiye’nin en prestijli Plazası kabul edilen, Maslak Sun Plaza – SunPlus Toplantı Merkezinde lüks ve kaliteli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Bu sezon Satış ve Pazarlama Eğitmenliği alanında 16 yılı aşkın tecrübesiyle Sayın Hakan Ömer GİDER bizlerle birlikte olacak ve ”İKNS Emeğin Pazarlanması” konusunda bizlere mini bir seminer verecektir. Sonrasında da katılımcıların birbirlerini tanıyacakları ve ilişki kuracakları serbest tanışma ve yeni çevreler yaratma etkinliği gerçekleşecektir.

Yeni iş olanakları, ortaklıklar, yepyeni bir çevre ve kendinizi tanıtabileceğiniz bu özel buluşmamıza sizleri de bekliyoruz.

KAYIT İÇİN HEMEN TIKLAYIN.

Program:

19:00 – 19:30 Fuaye alanında toplanma

19:30 – 20:30 ”İKNS Emeğin Pazarlanması”

Konuşmacı: Hakan Ömer GİDER | Satış & Pazarlama Eğitmeni, Satışçının Antrenman Notları, Satış Bir Çocuk Oyunudur, Nasıl Satış? Kitaplarının Yazarı. |

Web Sitesi: www.hakanomergider.com

Hakan Ömer GİDER Hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

20:30 – 22:00 Serbest Tanışma ve iş olanakları yaratma zamanı

***SunPlus Toplantı Merkezi giderleri için, Sun Plus yönetimine girişte kişi başı 30 TL + KDV ödeme yapılması gerekmektedir. 1 adet Çay ya da Kahve Sun Plus ikramıdır. Ödemelerinizi girişte ister Nakit, isterseniz de Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Katılımcılara etkinlik sonunda E-Katılım Belgesi verilecektir.

KAYIT İÇİN TIKLAYIN.

Hepinizi Bekleriz…

Sevgi ve Saygılarımızla

 

Ümit ÜNKER

SATIŞ – SALES Networking Kurucusu

Mail  : [email protected]

Web : www.umitunker.com

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz