Etkinlik Genel Satış Stratejileri

Herşeyi kiralamak mı ? KiraGuru.com Kiralama işinin Guru’su.

kira guru- ümit ünker
Yazar: Ümit ÜNKER

Guru nedir ? Herhangi bir konuda bu bir sanat dalı yada bir iş olabilir en üst derecede değerlendirilen, işin piri kabul edilen usta’ya verilen isimdir. Bir işletmenin işinde usta ve profesyonel olması, profesyonel ve kaliteli bir ekibe sahip olması, işini ciddiye alması ve yeni nesil iş fikirleri ile insanların hayatlarını kolaylaştırması sonucunda kendisine Guru ismini alması son derece doğrudur. Eğer işinizin üstadıysanız sizde bir Guru’sunuz demektir.

KiraGuru.com yeni nesil bir e-ticaret sitesi, Kurucularından biri olan ve Genel Müdür’lüğünü yapan Sayın Doğan RAZON The George Washington University – School of Business’da MBA yapmış genç, yetenekli, enerji dolu bir girişimci. Kendisi ile kısa süre önce tanıştık, ancak pozitif enerjisi ve işine olan bağlılığı beni son derece etkiledi.

Peki nedir KiraGuru? Ne işe yarar? Bize ne katar?

ABD’li elektronik ticaret devi Amazon.com ‘un geçen yıl aralık ayında Türkiye’nin en büyük online çiçek dükkânı Çiçeksepeti.com ‘a azınlık ortak olarak girmesi herkes tarafından çok konuşulmuş ve çok ses getirmişti. Çiçek Sepeti’nin kurucusu Emre Aydın Melek yatırımcı olarak yer aldığı KiraGuru.com ‘u hayata geçirenlerden ve ortakları arasında Türkiye’nin en ünlü pedagoglarından Prof. Dr. Norma RAZON ve eşi Selim RAZON da var. Bu yeni e-ticaret sitesi alanında Türkiye ‘nin en etkili ve profesyonel tek online kiralama sitesi.

KiraGuru.com paylaşımın en önemli aktör’lerinden. İnsanların birbirleri ile ihtiyaçları doğrultusunda paylaşımda bulunabildikleri ve bu paylaşımdan gelir elde edebildikleri yeni nesil bir platform. Üyelerinin her türlü ürünü ve/veya hizmeti kiralayabildikleri geniş kapsamlı ve güvenilir bir site. Eşya, taşıt, tekne, elbise, aksesuar, ekipman, eğitim gibi akla gelen her türlü emlak, ürün ve hizmeti kiralama fırsatı sunuyor. Artık satın alma devri bitti, insanlar kısa süreli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uzun süre kullanmayacakları ve atıl olarak kalacak şeyleri satın almak zorunda kalmayacaklar çünkü, aklınıza gelebilecek her türlü şeyin ihtiyacınıza uygun günlük, haftalık, aylık şekilde kiralayabileceğiniz ve ihtiyacınızı karşıladıktan sonrada teslim edebileceğiniz KiraGuru.com var.

Örneğin, bir tatile çıkacaksınız araç lazım, KiraGuru.com ‘dan aracınızı kiralayabilirsiniz. Gideceğiniz yerde otel fiyatları oldukça yüksek birde üstüne istediğiniz tarihte istediğiniz otelde yer yok KiraGuru.com ‘dan günlük, haftalık yada aylık uygun fiyatla ev kiralayabilirsiniz. Gideceğiniz yer Çeşme diyelim ve ev kiralamaya karar verdiniz KiraGuru.com ‘dan beğendiğiniz evi kiraladınız hem siz ihtiyacınızı uygun fiyatla karşılamış oldunuz hem de ev sahibi boş kalacak evini kiralayarak gelir elde etmiş oldu. İki tarafıda mutlu etmenin yolu KiraGuru.

Uzun süredir kiralamayı planladığınız bir şey mi var? Hala kiracı bulamadınız mı? Akşam önemli bir davet için giyebilecek gece elbiseniz mi yok? İşte KiraGuru.com ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Hemen üye olabilir ve karlı kazançlar sağlayabilirsiniz yada istediğiniz ne varsa dilediğinizce kiralayabilir paranızın önemli bir kısmının cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

KiraGuru.com Kiralama işinin Guru’su.

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

2 Yorum

Yorum Yaz