Genel Kişisel Gelişim Satış Stratejileri Video

Dünya’nın En İyi Motivasyon Konuşması

Yazar: Ümit ÜNKER

Les Brown bir Kişisel Gelişim Gurusu, aynı zamanda çok iyi bir konuşmacı, insanları güçlü bir şekilde etkileme yönüyle tanınıyor. Motivasyona mı ihtiyacınız var dünya’nın en iyi Motivasyon konuşması olarak kabul edilen bu video’yu izlemenizi tavsiye ederim.

Kimdir Les Brown?

Ailesi tarafından terk edilmiş, okulda da “eğitilemez” olarak nitelendirilmişti; umudunu kaybetmemesi için hiçbir neden yoktu. Orta okuldayken, bir gün öğretmeni ona, “Bir başkasının senin hakkındaki görüşü, senin gerçeğin olmak zorunda değil.” demişti. Les Brown, işte o anda gerçeği görmüş, geleceğinin kendi elleri arasında olduğunun farkına varmıştı. Ve şimdi Ohio eyaleti parlamento üyesi ve yazardır. Ayrıca saatte 20 bin dolar kazanan, Amerika’nın en önde gelen konuşmacılarından biridir.

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

4 Yorum

  • Ben çok beğendim çok motive edici konuşuyor bu tabii kendi hayatımızda da vazgeçmez hayallerimizin peşine bıkmadan usanmadan gidersek başarıya ulaşacağımıza eminim önemli olan yılmamak çalışmak

  • bence çok kısa diyen ece yim gene kısa ama müthiş arkadaş bakar bakamaz yazmıştım ilk yorumumu ama kararımı değiştiriyorum adamın takipçisi oldum resmen be müthiş bi insanmış bu dünyada kimlerde varmış bu internet gerçekten bazen çok iş yarıyo haaaaaa

Yorum Yaz