Genel

ADGEBS Uzmanlığı | Satış Koçu Ümit ÜNKER

Yazar: Ümit ÜNKER

image

image

ADGEBS Kurumsal ve/veya Bireysel gelişim için Danışmanlık alanında yeni bir iş modelidir.Profesyonel Yönetici, Eğitimci ve Yazılım Uzmanlarından oluşan zengin Danışman kadrosu ile ADGEBS, Yönetim, Organizasyon, Eğitim, İnsan Kaynakları, Pazar Araştırmaları-Yorumları, Finansal-Mali Analiz ve Çağdaş Yazılım uygulamaları ile işletmelerin kurumsal gelişimini başlatır, sürekli kılar.

ADGEBS Ofisleri: Newyork, Paris, Shangai, Sydney, İstanbul, Tokyo, Riyad, Dubai

97 Ülkede, 584 Şehirde bulunan ADGEBS Ofisleri Uluslararası bir oluşumdur. Yalnızca, kendi alanlarında uzmanlığını kanıtlamış profesyonel danışman ve uzman’ları titizlikle inceledikten sonra, sisteme kabul eden ADGEBS’de “Satış Koçluğu, Eğitmenliği ve Yönetim Danışmanlığı” alanlarında Uzman olarak ben de varım.

Satışta en iyi olmak için ADGEBS Sayfamı ziyaret edin. Tıklayınız.

Ümit ÜNKER
Satış Koçu & Eğitmeni
Mail : [email protected]
Web : www.umitunker.com
Blog : www.umitunker.com/blog

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz