Genel Satış

4 ADIMDA SATIŞ KİTABI D&R VE IDEFIX’TE

Yazar: Ümit ÜNKER

4 Adımda Satış kitabına oldukça fazla ilgi var. Bu kitap satış mesleğine ilgi duyan, yeni başlayan ve satış profesyonelleri için tasarlanarak değişik bilgi düzeylerinde hazırlanmıştır. Bugüne kadar yüz binleri bulan okuyucu kitlemin en fazla merak ettiği konuları dört farklı açıdan topladım ve böylelikle bir satış sürecinde izlenilmesi gereken 4 önemli adımı oluşturdum.

4 Adımda Satış kitabına oldukça fazla ilgi var. Bu kitap satış mesleğine ilgi duyan, yeni başlayan ve satış profesyonelleri için tasarlanarak değişik bilgi düzeylerinde hazırlanmıştır. Bugüne kadar yüz binleri bulan okuyucu kitlemin en fazla merak ettiği konuları dört farklı açıdan topladım ve böylelikle bir satış sürecinde izlenilmesi gereken 4 önemli adımı oluşturdum.

İyi ve Başarılı bir Satışçının Nasıl olması gerektiğini anlattığım kitabım D&R ve İdefix‘te Web sitelerinde satışa başladı.

Sizler de Satışlarınızı Arttırmak ve Başarı elde etmek isterseniz 4 Adımda Satış kitabını alabilirsiniz.

D&R’dan Satın Almak İçin Tıklayınız.

İdefix’ten Satın Almak İçin Tıklayınız.

4 Adimda Satis Kitabim

Bu Kitapta Neleri Bulacaksınız?

İnançlarımız beynimizin yöneticileridir, neye inanırsak o oluruz. Korkak olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman korkaksınız.

Unutmayın! Karşınızda bir kişi de olsa, bir milyon kişi de, değişen hiçbir şey yok, siz yine aynı sizsiniz. O halde neden değişiyorsunuz?

Topluluk önünde konuşma yaparken 4. Duvar tekniğini kullanın. Karşınızdaki kalabalığın olmadığını hayal edin ve tek başınıza olduğunuzu düşünün.

Siz neye inanırsanız beyniniz size onu yaşatır.

Yapamayacağınıza inanırsanız, inanın yapamayacaksınız…

Kendimize özgü güven duygusunun temelinde yüzde yüz kendimize inanmak yatar. Kendine inanan, kendine güvenir.

Güven çevrenizi etkiler, çevreniz de sizi…

Mutluluğun asıl sırrı farkında olmaktır.

Unutmayın! Beynimizi daha iyi çalıştırmak için kullanacağımız organ yine beynimizdir.

İyi bir satışçı, tüm gününü hatta yaşamını planlar; plansız asla hareket etmez, her zaman başarıya odaklanan bir hedefi vardır. İyi bir satışçı öğrenmeye mutlaka açık olmalıdır.

“Satış, bilmeyenler için bir ticaret, profesyoneller için bir bilimdir.”

İşletmeyi yönetmek sayısal değerleri yönetmek değildir yalnızca, asıl ve en önemli faktör olan İNSAN‘ı da yönetmektir.

 

 4 Adımda Satış Kitabı için Ne dediler? 

Ümit’i ilk tanıdığımda bir satış ekibini yönetiyordu.   Sonra satışı kendi işinde yaşadığını, sonra satışı anlattığını gördüm, en sonunda da satışı yazdığına tanık oluyorum.  Ümit satışı ilk günden beri bitmek tükenmek bilmeyen bir iştahla yaşıyor ve ne mutlu O’na ki bu kitapla tüm birikimini meslekte hem yenilere hem de kıdemlilere aktaracak bir köprü kurdu. Tek yapmanız gereken köprünün diğer ucunda durup Ümit’in heyecanının size ulaşmasını sağlamak. 

Aklınızı açın ve izleyin, faydasını göreceksiniz.

Alp BEYCE

Ortak

ADS Yönetim Danışmanlığı

 __________________________________

Satış/satıcı, bir meslek dalı, bazen negatif bir eylem tanımı ve yapan kişi. Çoğu zaman bir yere girmesi yasak ilan edilen sayılı iş ve kişiler. İşte böyle bir alanda birini diğerinden ayıranların sırrını bu mesleğe aşık, inanılmaz enerji dolu, çok yönlü bir genç ustadan Ümit Ünker ‘den okumanızı tavsiye ediyorum.

Eminim ki satırlarındaki o ince sırlar sizi de başarıya taşıyacaktır.

Ethem Eldem

Director | Direktor

Turkcell Corporate Mobility Services

Kurumsal Mobil Ürünler

 __________________________________

Bu kitap Satış Mesleğine yeni başlayan ya da bu meslekte tecrübe edinmiş Satış Profesyonelleri için bir başucu kitabı niteliğinde, güncel konuları ve yazarın tespitleri bir satış evresinin olmazsa olmaz 4 Adımını pratik ve anlaşılabilir bir şekilde bizlere anlatıyor. Satışta kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Mustafa Kemal Işık

Cluster Business Manager
Carestream Health

Turkey, Azerbaijan, Turkmenistan, Tajikistan

__________________________________

Satış;  ilişki ve ikna sanatıdır. Bu sanatı 4 kuralla akıcı ve öğretici hale getiren bir kitabı elinizde tutuyorsunuz.

Bilmediğiniz, ya da bildiğiniz ama aklınıza gelmeyen, bir çok teknik, yazarın etkili ve akıcı anlatımı ile elinizin altında.

Satış camiasının başucu olacağı bu kitabı hazırlayan Ümit Ünker’e başarılarının devamını diliyorum.

Soner Ertuğrul

Yönetim Kurulu Başkanı

Startkey

 __________________________________

 

Ümit ÜNKER

Satış Koçu & Satış Eğitmeni

4 Adımda Satış Kitabının Yazarı

Mail : [email protected]

Web : www.umitunker.com

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz