Etkinlik Genel

3. SATIŞ – SALES NETWORKING TOPLANTISI VE KARİYER FIRSATI 2013’de P.I. WORKS İLE…

Yazar: Ümit ÜNKER

SATIŞSALES DUYURU :

3. SATIŞSALES NETWORKING TOPLANTISI VE KARİYER FIRSATI 2013’de P.I. WORKS İLE…

P.I.Works mobil operatörlerin şebekelerinde yaşanan problemlere çözüm üreterek şebekelerin son kullanıcılarına optimum hizmet vermelerini sağlayan optimizasyon ürünleri ve servisleri sunmaktadır. 2005 yılında kurulan firma, bugün 5 kıtada, 23 ülkede toplam 27 mobil operatöre hizmet vermektedir.

Teknoloji üreten, yenilikçi ve girişimci bu firmayı daha yakından tanımak ve sundukları yeni iş imkanlarına başvurmak için 9 Ocak 2013’de Maslak Sun Plaza’da gerçekleştirilecek SATIŞSALES grubunun networking toplantısına davetlisiniz.

Türkiye’nin en prestijli Plazası olarak kabul gören Maslak Sun Plaza | Sun Plus Toplantı Merkezinde düzenleyeceğimiz 3. Networking Toplantımıza katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Toplantımız 19.30’da P.I. Works tanıtım konuşması ile başlayacak 30 dakikalık kısa bir sunum ardından Serbest zamana geçilecek ve P.I. Works İnsan Kaynakları ile ilgilenen kişiler o anda görüşme yapabileceklerdir.

Amacımız yeni kişilerle tanışmak, kartvizit alışverişi yapmak ve yeni FIRSAT’lar yaratmaktır.

Kimler Katılabilir ? Toplantımız Herkese Açıktır.

Toplantıya Katılım Ücretli mi ? Hayır Networking Toplantısına katılım ÜCRETSİZ

* Sun Plus Toplantı odası kira bedeli için Sun Plus’a Nakit yada Kredi Kartı ile | 20 TL | ödeme yapılması gerekmektedir. 1 Çay yada Kahve ücretsiz verilecektir.

Topantıya başka kişileri de davet edebilir miyim ? Evet edebilirsiniz, amacımız olabildiğince çok kişiye ulaşmak.

Bu toplantı bana ne katacak ? Yepyeni bir çevre edineceksiniz, yeni iş fırsatları yakalayacaksınız belki de yeni kariyer fırsatları doğacak sizin için.

______________________________

KATILIM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
______________________________

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.