Etkinlik Genel

2. SATIŞ – SALES NETWORKING BULUŞMASI

Yazar: Ümit ÜNKER

Her ayın ilk Çarşambası yapmayı planladığımız SATIŞSALES Networking Toplantımızın 2. cisini 5 Aralık Çarşamba Saat 19.30′da Maslak Sun Plaza’da gerçekleştirdik.

İlgi göstererek toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ederiz.

Yeni iş imkanlarının yaratıldığı, yeni kişilerle tanışıldığı, kartvizit alışverişinin yapıldığı lüks bir ortamda yeni FIRSAT’ların yakalandığı çok keyifli bir toplantı deneyimi yaşadık.

Üst düzey yöneticilerin yer aldığı bu değerli grubun tüm üyeleri Networking toplantımızda birbir yerini aldı.

Her ay değişik içeriklerle kişiler arası iş bağlantıları kurmanın yanında faydalı olabileceğini düşündüğümüz konuşmacılarımızı da davet ediyoruz bildiğiniz gibi.

5 Aralık Çarşamba akşamı gerçekleştirdiğimiz Networking Toplantımızın ana konuşmacısı Sayın Doğan RAZON Bey’di.

Kendisi bizlere KiraGuru.com kuruluş sürecini, neler yaptığını ve Türkiye’de E-Girişim süreçlerini kısa bir sunum ile anlattı. Farklı bir anlatım tarzı ile sıkılmadan dinlediğimiz sunum gerçekten harikaydı. Faydalı olacağını düşündüğümüz bu konuşma ve sohbetin sonrasında serbest zaman ile tüm kişiler birebir görüşmeler gerçekleştirdiler ve yeni fırsatlar yakaladılar.

Sun Plaza | Sun PlusToplantı odalarında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde 1 Adet Çay yada Kahve ile doyurucu Sandviç toplantı öncesi dağıtıldı ve sıcak bir ortamda keyifli bir akşam yemeği oldu.

 

Katılımın ÜCRETSİZ olduğu bu etkinliğimizde tüm yoğun programına rağmen katılan değerli üyelerimize farklı bir deneyim yaşattığımızı düşünüyoruz.

KiraGuru Hakkında; www.kiraguru.com

KiraGuru.com, çeşitli kategorilerde kiralanmaya müsait emlak, taşıt ve çeşitli ürünleri (elektronik eşya, elbise, aksesuar vb.) tek çatı altında toplayan bir girişim ve tanıdık bir yatırımcısı var.

KiraGuru.com, Doğan Razon, Norma Razon ve Selim Razon’un başını çektiği, Çiçek Sepeti’nin kurucularından Emre Aydın‘ın (melek) yatırımcı olarak yer aldığı bir proje.

Amacını güvenli kiralama ortamı oluşturmak olarak tanımlayan Kira Guru, diğer girişimlerin aksine dikey değil, yatay (genel, farklı kategorilere açık) bir kiralama hizmeti sunuyor.

100 bin TL sermayeli Kira Guru için Mart ayında bir şirket kurulmuş ve açıldıktan kısa süre sonra yüzlerce ilan sahibine ulaşmış.

Doğan Razon Hakkında daha detaylı bilgi için Linkedin Profilini Ziyaret edebilirsiniz. http://www.linkedin.com/in/doganrazon

KİRA GURU SUNUMUNU AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.
 

Ümit ÜNKER 

Linkedin SATIŞ – SALES Grubu Kurucusu

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

3 Yorum

Yorum Yaz