Genel Satış

12. SATIŞ – SALES BUSINESS NETWORKING ETKINLIGI

Yazar: Ümit ÜNKER

SATIŞ SALES Business Networking grubumuz 1500′den fazla Kurumsal ve Bireysel üyeye sahip. Bugüne kadar 600 kişi katıldı, 8 firma birbiriyle iş bağlantısı kurdu ve 7 kişi işe girdi. Yüzlerce kişi birbiriyle iletişim halinde.

Amacımız; Daha kolay ulaşılabilir kariyer imkanları, daha fazla çevre ve yeni fırsatları yaratarak insanlara fayda sağlamaktır.

Siz de bizi takip ederek kendi kariyerinize önemli katkılar sağlayabilir ya da yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz.

BURADA İŞ VAR.. Hemen Kaydınızı yaptırın.

Kayıt için: https://satissalesnw12.eventbrite.com/ Linkini tıklayınız.

Bu ayki konuk konuşmacımız Sayın Murat ERDÖR kendisi bizlere ”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” konusunda harika bir mini tablet seminer verecek. Ardından Networking, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” : Günümüz rekabetçi ortamında şirketler yeni müşteriler edinmek, mevcut müşterileriyle olan iletişimlerini artırmak ve onları sadık hala getirmek için çok farklı yöntem uygulamaktadırlar. Teknolojinin gelişmesi ve iletişim kanallarının artmasıyla her gün yeni uygulamalar ile karşılaşan tüketicilere ulaşmak ve bunun sonuçlarını ölçümlemek gün geçtikçe daha da zor hale gelmiştir. Şirketlerin çoğu artık e-posta pazarlama ile daha fazla satış yapmaya ve geri dönüş oranlarını artırmaya çalışmaktadır. Bu seminerde e-posta pazarlama sayesinde geri dönüşüm oranlarını nasıl artıracağınıza dair 10 ipucu paylaşılacaktır.

Program;

19:00 – 19:30 Sun Plaza | Sun Plus’da toplanma

19:30 – 20:00 ”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” Murat ERDÖR mini tablet semineri

20:00 – 23:00 Networking Time, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

** Sun Plaza’ya toplantı giderleri için etkinlik günü kapıda kişi başı 25 TL ödeme yapılması gerekmektedir. İster Nakit, isterseniz Kredi Kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

1 Çay ya da Kahve hediyemizdir.

 

Murat ERDÖR Hakkında;

Finans, hizmet ve enerji sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalışan Murat Erdör, pazarlama ve müşteri memnuniyeti konusundaki tecrübelerini aktarmak için emarsys’e 2012 yılında katılmıştır. Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, ayrıca “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine de master yapmıştır. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör web sayfasında farklı konularda paylaşımlarda bulunmaktadır. http://muraterdor.com/

 

Ümit ÜNKER

Satış – Sales Business Networking grubunun Kurucusu

Satış Koçu & Eğitmen

Mail : [email protected]

Web : www.umitunker.com

Satış Stratejileri Blog : www.umitunker.com/blog

POSTER

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz