Genel Satış

10. SATIŞ – SALES NETWORKING ETKİNLİĞİ HİLMİ IŞIKÖREN SEMİNERİ İLE BAŞLAYACAK….

Yazar: Ümit ÜNKER

seminer

 

10. SATIŞ – SALES Networking etkinliğimiz bu akşam Maslak Sun Plaza’da gerçekleşecek.  Kurucusu olduğum ve her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğim Networking etkinliklerimiz 1. yılına doğru başarılı bir şekilde ilerliyor.

200 Kişilik kontenjanımız da şuan için sadece 27 kişilik yer kaldı. 173 kişi katılım için kayıt yaptırdı.

BURADA İŞ VAR! 

 ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN : www.satissalesnw10.eventbrite.com

Sizleri de iş birlikleri sağlamanız, yeni ortaklıklar kurmanız ve yepyeni kariyer imkanları yakalamanız için davet ediyorum…

Kartvizitlerinizi getirmeyi unutmayın!…

10. SATIŞ – SALES Networking etkinliğinin Ana Sponsoru bu ay StartKey Markası’dır.

Ayrıca Basın Bültenimiz de aşağıda görebilirsiniz.

HİLMİ IŞIKÖREN İLE ‘BAŞARI VE MOTİVASYON’ SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR!

 İş dünyasının önde gelen isimlerinden Hilmi Işıkören, çeşitli şirket, kurum ve üniversitelerinde gerçekleştirdiği ‘Başarı ve Motivasyon’ seminerlerine bu akşam Maslak Sun Plaza’da devam ediyor.

Yaklaşık 25 yıllık profesyonel iş kariyerinde gıda ve bilişim sektörlerinin yanı sıra uluslararası üç gayrimenkul markasındaki 14 yıllık üst düzey yöneticilik tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen ismi olan Işıkören, çeşitli şirket, kurum ve üniversitelerde gerçekleştirdiği iş ve hayata dair ‘Başarı ve Motivasyon’ seminerlerine bir yenisini daha ekliyor.

Bu akşam saat 19:30’da Sun Plaza Maslak – İstanbul konferans salonunda konuşmasını gerçekleştirecek Işıkören, “Bu akşam, sponsorluğunu ‘Startkey’ markasının yaptığı ‘SATIŞ – SALES NETWORKING’ grubunun Sun Plaza – Maslak/İstanbul’da düzenlediği etkinlikte bir ‘Başarı ve Motivasyon’ konuşması yapacağım. Başarı hikayem ve başarıya giden 10 yolu dünyadan ve ülkemizden güncel örneklerle zenginleştirerek paylaşacağım etkinlikte katılımcılar birbirleriyle tanışarak, yeni bir çevre edinme ve çeşitli iş fırsatları yakalama açısından da ayrıca önemli bir fayda sağlayabilecek.” diye açıklama yaptı.

Hilmi Işıkören Hakkında

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründeki bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 – 2010 yılında arasından üç uluslararası gayrimenkul markasında Direktörlük ve Genel Müdürlük yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurdu. Hilmi Işıkören aynı zamanda blog ve köşe yazarlığı, İstanbul Emlak Danışmanları Odasında eğitmenlik ve çeşitli sektörlerden firma, kurum ve kuruluşlar için başarı ve motivasyon konuşmaları yapmaktadır.

Program:
19:00 – 19:30 Fuaye alanında toplanma
19:30 – 19:50 Konuk Konuşmacı Sayın, Hilmi IŞIKÖREN – “Başarıya Giden Yollar ve Başarının Motive Edici Öyküsü”
19:50 – 23:00 Serbest Tanışma ve iş olanakları yaratma zamanı (kartvizitlerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın )

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN : www.satissalesnw10.eventbrite.com

***Sun Plus Toplantı Merkezi giderleri için, Sun Plus yönetimine girişte kişi başı 25 TL ödeme yapılması gerekmektedir. 1 adet Çay ya da Kahve Sun Plus ikramıdır. Ödemelerinizi girişte ister Nakit, isterseniz de Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

 

Ümit ÜNKER

Satış – Sales Networking Kurucusu

Mail : [email protected]

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz