Elçiler-TH

Elçiler

Elçilik programına ilk kabul şartı Stratejik Satış Uygulamasını indirmek ve burada bulunan kayıt formunu doldurmaktır.

"Elçiler Programı" başvuruları açıldı ve 1 saatte 200 gönüllü elçi başvuruda bulundu.

Elçiler her ay özel görevler alacak, görevleri tamamlayanlar bir üst elçilik programına çıkacak.

Eğitimlerime indirimli katılma şansı, eğitimcinin eğitimi programına katılma şansı ve ekibimize katılarak bizlerle çalışma şansları olacak.

Sen de "Elçiler programı" na katılmak istiyorsan zaman dolmadan başvur.

Elçiler

Bir çok üyenin ve katılımcının yararlanamadığı imkanlardan yararlanacak. 
Eğitim, İş Geliştirme, Eğitmen, Asistan ve Ümit ÜNKER markası bünyesinde bulunan uygulamalardan özel fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olacaktır. Başvuruları kabul olan kişi ve kişilere e-posta yolu yada telefon numarasından iletişim kurularak gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kendi alanında ilk olan "300'den fazla özgün satış Makalesi, 100'den fazla Satış eğitim Videosu, Canlı Yayınlar, Online eğitimler ve daha bir çok şey ile "STRATEJİK SATIŞ" mobil uygulamamız yayında. Üstelik herkes yararlansın diye ücretsiz, uygulama için de reklam vb. hiç bir şey yok. Sizler için, özgün bir uygulama oluşturduk.

Hemen Apple Store'dan indirmek için: https://goo.gl/ZEbjba tıklayınız.

Hemen Google Play'den indirmek için: https://goo.gl/euMyNg  tıklayınız.

 

 

Bol satışlar dilerim.

Ümit ÜNKER
www.umitunker.com

 

GİZLİLİK KOŞULLARI

Bu programda bahsi geçen tüm içerik, isim vs, TEDi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER ©’in know-how’dır. Program sizin için özel olarak geliştirilmiştir. Kabul görmüş genel, etik ‘’gizlilik’’ kuralları çerçevesinde değerlendirilmelidir. Başka bir yer ve amaç için kullanılamazlar. TEDi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER 'e ait tüm marka, metod, simge, şekil, isim, deyiş, materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, oyun, veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ve Marka-Patent Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

YASAL BİLGİLENDİRME

© 2017 TEDi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER – Tüm hakları saklıdır.

Bu program ve içerikleri ile ilgili hak sahibi TEDİ Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER 'dir. Bu programda bahsi geçen veya bu programdan kaynaklanacak, TEDi Eğitim ve Ümit ÜNKER ticari markaları, teknolojileri, metodolojileri, analizleri ve uzmanlıkları ile ilgili her türlü telif hakları ve diğer haklar sınırlama olmaksızın TEDİ Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER 'e aittir. Bu programın gönderildiği kişi bunu gizli tutmak ve herhangi bir üçüncü kişi ile bu programın tamamını veya bir kısmını TEDİ Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER 'in yazılı oluru olmadan paylaşmama sorumluluğunu üstlenmiş olur. Programı alan kişi, bu programı kendisinin ihtiyaçları doğrultusunda ve TEDİ Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ümit ÜNKER 'in programda sunmuş olduğu hizmetleri değerlendirme amaçlı kullanacağı sorumluluğunu üstlenmiş olur. Bahsi geçen amaçlar dışında kullanıma izin verilmez.