Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

2. SATIŞ – SALES NETWORKING BULUŞMASI

YEMEK GURU Yatırımcılarla Buluşuyor
30 Kasım 2012
Ümit ÜNKER TV ŞİİR
8 Aralık 2012

2. SATIŞ – SALES NETWORKING BULUŞMASI

Her ayın ilk Çarşambası yapmayı planladığımız SATIŞSALES Networking Toplantımızın 2. cisini 5 Aralık Çarşamba Saat 19.30′da Maslak Sun Plaza’da gerçekleştirdik.

İlgi göstererek toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ederiz.

Yeni iş imkanlarının yaratıldığı, yeni kişilerle tanışıldığı, kartvizit alışverişinin yapıldığı lüks bir ortamda yeni FIRSAT’ların yakalandığı çok keyifli bir toplantı deneyimi yaşadık.

Üst düzey yöneticilerin yer aldığı bu değerli grubun tüm üyeleri Networking toplantımızda birbir yerini aldı.

Her ay değişik içeriklerle kişiler arası iş bağlantıları kurmanın yanında faydalı olabileceğini düşündüğümüz konuşmacılarımızı da davet ediyoruz bildiğiniz gibi.

5 Aralık Çarşamba akşamı gerçekleştirdiğimiz Networking Toplantımızın ana konuşmacısı Sayın Doğan RAZON Bey’di.

Kendisi bizlere KiraGuru.com kuruluş sürecini, neler yaptığını ve Türkiye’de E-Girişim süreçlerini kısa bir sunum ile anlattı. Farklı bir anlatım tarzı ile sıkılmadan dinlediğimiz sunum gerçekten harikaydı. Faydalı olacağını düşündüğümüz bu konuşma ve sohbetin sonrasında serbest zaman ile tüm kişiler birebir görüşmeler gerçekleştirdiler ve yeni fırsatlar yakaladılar.

Sun Plaza | Sun PlusToplantı odalarında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde 1 Adet Çay yada Kahve ile doyurucu Sandviç toplantı öncesi dağıtıldı ve sıcak bir ortamda keyifli bir akşam yemeği oldu.

 

Katılımın ÜCRETSİZ olduğu bu etkinliğimizde tüm yoğun programına rağmen katılan değerli üyelerimize farklı bir deneyim yaşattığımızı düşünüyoruz.

KiraGuru Hakkında; www.kiraguru.com

KiraGuru.com, çeşitli kategorilerde kiralanmaya müsait emlak, taşıt ve çeşitli ürünleri (elektronik eşya, elbise, aksesuar vb.) tek çatı altında toplayan bir girişim ve tanıdık bir yatırımcısı var.

KiraGuru.com, Doğan Razon, Norma Razon ve Selim Razon’un başını çektiği, Çiçek Sepeti’nin kurucularından Emre Aydın‘ın (melek) yatırımcı olarak yer aldığı bir proje.

Amacını güvenli kiralama ortamı oluşturmak olarak tanımlayan Kira Guru, diğer girişimlerin aksine dikey değil, yatay (genel, farklı kategorilere açık) bir kiralama hizmeti sunuyor.

100 bin TL sermayeli Kira Guru için Mart ayında bir şirket kurulmuş ve açıldıktan kısa süre sonra yüzlerce ilan sahibine ulaşmış.

Doğan Razon Hakkında daha detaylı bilgi için Linkedin Profilini Ziyaret edebilirsiniz. http://www.linkedin.com/in/doganrazon

KİRA GURU SUNUMUNU AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.
 

Ümit ÜNKER 

Linkedin SATIŞ – SALES Grubu Kurucusu

3 Comments

  1. Kiralama Gurusu dedi ki:

    Çok başarılı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!