Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

12. SATIŞ – SALES BUSINESS NETWORKING ETKINLIGI

emlak semineri ümit ünker
SATIŞ – SALES BUSINESS NETWORKING GRUBU 1. YILINI DOLDURDU…
2 Ekim 2013
zaman yönetimi matrisi - ümit ünker
Seminer: Şirketiniz Nasıl Daha Çok Satış Yapabilir? 1 Kasım 2013
13 Ekim 2013

12. SATIŞ – SALES BUSINESS NETWORKING ETKINLIGI

SATIŞ SALES Business Networking grubumuz 1500′den fazla Kurumsal ve Bireysel üyeye sahip. Bugüne kadar 600 kişi katıldı, 8 firma birbiriyle iş bağlantısı kurdu ve 7 kişi işe girdi. Yüzlerce kişi birbiriyle iletişim halinde.

Amacımız; Daha kolay ulaşılabilir kariyer imkanları, daha fazla çevre ve yeni fırsatları yaratarak insanlara fayda sağlamaktır.

Siz de bizi takip ederek kendi kariyerinize önemli katkılar sağlayabilir ya da yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz.

BURADA İŞ VAR.. Hemen Kaydınızı yaptırın.

Kayıt için: https://satissalesnw12.eventbrite.com/ Linkini tıklayınız.

Bu ayki konuk konuşmacımız Sayın Murat ERDÖR kendisi bizlere ”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” konusunda harika bir mini tablet seminer verecek. Ardından Networking, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” : Günümüz rekabetçi ortamında şirketler yeni müşteriler edinmek, mevcut müşterileriyle olan iletişimlerini artırmak ve onları sadık hala getirmek için çok farklı yöntem uygulamaktadırlar. Teknolojinin gelişmesi ve iletişim kanallarının artmasıyla her gün yeni uygulamalar ile karşılaşan tüketicilere ulaşmak ve bunun sonuçlarını ölçümlemek gün geçtikçe daha da zor hale gelmiştir. Şirketlerin çoğu artık e-posta pazarlama ile daha fazla satış yapmaya ve geri dönüş oranlarını artırmaya çalışmaktadır. Bu seminerde e-posta pazarlama sayesinde geri dönüşüm oranlarını nasıl artıracağınıza dair 10 ipucu paylaşılacaktır.

Program;

19:00 – 19:30 Sun Plaza | Sun Plus’da toplanma

19:30 – 20:00 ”E-posta Pazarlamasında Geri Dönüşüm Oranını Artıracak 10 İpucu” Murat ERDÖR mini tablet semineri

20:00 – 23:00 Networking Time, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

** Sun Plaza’ya toplantı giderleri için etkinlik günü kapıda kişi başı 25 TL ödeme yapılması gerekmektedir. İster Nakit, isterseniz Kredi Kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

1 Çay ya da Kahve hediyemizdir.

 

Murat ERDÖR Hakkında;

Finans, hizmet ve enerji sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalışan Murat Erdör, pazarlama ve müşteri memnuniyeti konusundaki tecrübelerini aktarmak için emarsys’e 2012 yılında katılmıştır. Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, ayrıca “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine de master yapmıştır. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör web sayfasında farklı konularda paylaşımlarda bulunmaktadır. http://muraterdor.com/

 

Ümit ÜNKER

Satış – Sales Business Networking grubunun Kurucusu

Satış Koçu & Eğitmen

Mail : [email protected]

Web : www.umitunker.com

Satış Stratejileri Blog : www.umitunker.com/blog

POSTER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara!