Etkinlik Genel Satış

Ümit ÜNKER’in ”Yaratıcı drama ile satış teknikleri” Tablet Semineri

Yazar: Ümit ÜNKER


Ne Zaman? :  9 Kasım Cumartesi

Nerede?       : Future – Seminer Salonu

Saati             : 10:00 – 13:00

Neden Katılmalısınız?

 • Satmak, yalnızca bir ürün ve/veya hizmetin alış – verişi değildir.
 • Kendimizi satmak da önemli bir tekniktir.
 • Kendimizi satmakta kullandığımız en önemli araçlar;  Yürüyüş, oturuş, duruş biçimi, konuşma gibi faktörlerde yaratılışın ve koşullanmanın sonucunda ortaya çıkar.
 • Bu seminerde kendinize farklı açıdan bakabilmeyi öğrenecek, yaratıcı ve kişiselleştirebileceğiniz satış tekniklerini deneyimleyebilecek ve satış arttırıcı ipucu ve taktikler elde edeceksiniz.

İçerik

 • Topluluk önünde konuşma
 • Kendini ifade edebilme
 • Diksiyon & Artikülasyon
 • İknanın psikolojisi
 • Drama teknikleri ile uygulama

Kimler Katılmalı?

 • Bu seminer geniş kapsamlı ve eğlenceli, olmazsa olmazı katılımcıların drama oyunlarına katılmasıyla gerçekleşir, bu nedenle interaktif ve keyifli bir seminerdir.
 • Satış Mesleğinde ilerlemek isteyen, kendini doğru ifade etmek isteyen ya da Satış Mesleğine ilgi duyan isteyen herkes bu seminere katılmalıdır.

Katılanlar ne kazanacak?

Bu seminerin sonunda kendine güvenen, yaratıcı muhayyilesini kullanabilen ve bunu günlük yaşamınıza ve iş yaşamınıza aktarabilen bir birey ya da Satış profesyoneli olacaksınız.

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz