Etkinlik Genel

Kiraguru.com yenilendi. Hem de YEPYENİLENDİ.

kira guru- ümit ünker

Kiraguru.com yenilendi. Hem de YEPYENİLENDİ.

Daha fazla ilan! Daha hızlı check-out! Daha şık tasarım!

Artık günlük kiralık evkiralık araba, kiralık elektronik, kiralık tekne, özel ders ve kiralık abiye elbise bulmak oldukça kolay.

Kısa dönem ihtiyaçlarınızı karşılamak için satın almanıza hiç gerek yok. Hemen kiraguru.com ‘a gidin ve aradığınızı bulun. Birkaç günlüğüne, birkaç haftalığına veya ne kadar isterseniz kiralayın.

Evde kullanmadığınız eşyalarınız mı var? Bunları da paraya çevirmenin tam zamanı. Hemen kiraya verin.

Dünyada hızlıca yayılan bireyler arası paylaşım artık Türkiye’de de var. Değişik alışkanlıklara hızlıca uyum sağlayan bizler, tüketici tercih ve davranışlarımızı da artık hızla değiştiriyoruz. Bu yeni alışkanlıklar arasında gittikçe benimsenenlerden biri de kısa dönem ve sezonluk kiralama. İşte Kiraguru.com bu paylaşımı sağlamak için teknik ve içerik açıdan özenle hazırlanmış, ödemeleri güvence altına alan profesyonel bir adres.

Tatilde boş kalan kiralık ev, elektronik eşya, taşıt, deniz motoru, elbise, aksesuar, ekipman ve hizmet gibi aklınıza gelen herşeyi yeni kullanıcıları ile buluşturan Kiraguru.com, hem kiralamanın, hem de az kullanıldığı için atıl kalmış eşyaları gelire çevirmenin adresi. Siz hala yoksa otelde mi kalıyorsunuz?

www.kiraguru.com – Aklına geleni kirala

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

1 Yorum

Yorum Yaz