Genel Satış

13. SATIŞ SALES BUSINESS NETWORKING ETKİNLİĞİ

Yazar: Ümit ÜNKER

BİZ BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ…

SATIŞ SALES Business Networking grubumuz 1.760′dan fazla Kurumsal ve Bireysel üyeye sahip.

Bugüne kadar etkinliklerimize toplam 680 kişi katıldı, 8 firma birbiriyle iş bağlantısı kurdu ve 9 kişi işe girdi. Yüzlerce kişi birbiriyle iletişim halinde.

Amacımız; Daha kolay ulaşılabilir kariyer imkanları, daha fazla çevre ve yeni fırsatları yaratarak insanlara fayda sağlamaktır. Siz de bizi takip ederek kendi kariyerinize önemli katkılar sağlayabilir ya da yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz. BURADA İŞ VAR..

Hemen Kaydınızı yaptırın… Kayıt için formu ücretsiz doldurun. http://bit.ly/1jFFUSP 

Bu ayki konuk konuşmacılarımız Sayın Erdoğan ŞEMSİYECİ ve Sayın Metin REYNA.  

Kendileri bizlere ”Aile / Sistem Dizimi Yöntemiyle İş Dünyası İçin Çözümler” konusunda son günlerin en çok merak edilen konularında mini bir seminer verecekler.

 “Aile / Sistem Dizimi Yöntemiyle İş Dünyası İçin Çözümler” : İş dünyasında profesyonel olarak çalışan bireylerin kendi gelişimlerine ve ayrıca, şirketlerin/kurumların yaşadıkları problemlerde, kendilerine özgü “Kurumsal Dinamikler“‘in gerektirdiği çözüm ihtiyaçlarına yönelik, son derece etkili ve verimli kullanılabilen Aile / Sistem Dizimi yönteminin tanıtımı ve sunumu yapılacaktır. Sunumda kısa bir demo çalışma yapılarak, bireysel ve kurumsal uygulamaları hakkında kısa bilgiler verilecektir.

 Detaylı bilgi edinmek isteyenler www.kurumsaldinamikler.com adresini ziyaret edebilir.

Ardından Networking, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

Program;

19:00 – 19:30 Sun Plaza | Sun Plus’da toplanma

19:30 – 20:00 ”Aile / Sistem Dizimi Yöntemiyle İş Dünyası İçin Çözümler” mini Semineri

20:00 – 23:00 Networking Time, yeni iş fırsatları ve yeni çevreler yaratmak için birebir tanışma zamanı.

** Sun Plaza’ya toplantı giderleri için etkinlik günü kapıda kişi başı 25 TL ödeme yapılması gerekmektedir. İster Nakit, isterseniz Kredi Kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 1 Çay ya da Kahve hediyemizdir.

Satis_Sales

Ümit ÜNKER

Satış – Sales Business Networking grubunun Kurucusu

Satış Koçu & Eğitmen

Mail :[email protected]

Web : www.umitunker.com

 

Yazar hakkında

Ümit ÜNKER

Ümit ÜNKER, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ''İletişim Yönetimi'' Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ''Girişimcilik'' Yüksek Lisansı programında da özel öğrencidir ve Girişim Fabrikası Mezunudur. Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak sürdürmüştür. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

''4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap'' kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık Firmasıyla Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir.

YemekGuru.com'un Kurucusu ve Genel Müdürü'dür ve Turkcell İş Ortağıdır.

Uzman TV ‘de ”İyi bir Satışcı olma Rehberi ve Satış Ekibi Yönetimi” isimli Satış Eğitim Programında 16 ayrı video ile eğitimler vermiştir. Verdiği eğitimler 53.000 ‘ den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Konuşmacı, Yazar, Danışman ve Eğitmen olarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Yaz